Contact

Stichting Hope and Dreams Uganda

E-mail: info@homeofhopeanddreams.org

Postadres in Nederland
Koppellaan 2d 7772 AK Hardenberg

Postadres in Uganda
The Home of Hope & Dreams Att. Gini Pullen P.O. Box 284 Mpigi, Uganda

Telefoonnummer voor bezoekers in Uganda: 00256-702 955 622 of 00256-785 955 622

 

Bestuur in Nederland:

Voorzitter - Tineke Bakker
t.bakker@homeofhopeanddreams.org

Penningmeester - Berti Smit
b.smit@homeofhopeanddreams.org

Secretaris - Gerdi Wesselink
g.wesselink@homeofhopeanddreams.org

Bestuurslid - Miriam Vugteveen
info@homeofhopeanddreams.org

Bestuurslid - Marielle Bosscher
m.bosscher@homeofhopeanddreams.org

Bestuurslid - Mini Prins
m.prins@homeofhopeanddreams.org

Bestuurslid - Herik Olsman
h.olsman@homeofhopeanddreams.org